ارسال رسید تصویری 


  فایل ضمیمه: پسوندهای مجاز (jpg,png,jpeg و کمتر از 2 مگابایت)
  تصویر رسید پرداخت:

   ارسال رسید متنی 

   انتخاب تاریخ واریز:
   روز: ماه:

   پیگیری سفارش به دو صورت امکانپذیره:

   • ارسال اطلاعات با تصویر (اسکرین شات)
   • ارسال اطلاعات به صورت نوشتاری (دستی)

   برای ارسال اطلاعات تنها از طریق یکی از گزینه‌ها اقدام کنید.

    نکات مهم: 

   پر کردن تمام گزینه‌ها الزامیست.

   یکی بودن نام دارنده حساب با نام کاربری در سایت ضروری نیست.

   پست الکترونیک درج شده نباید با www شروع شده و یا جعلی، نامعتبر و اشتباه باشد.

   درج تعداد افراد برای پیگیری‌های هزینه الزامیست. در صورت تهیه برای بیش از 2 نفر حتما تعداد ثبت شود. توجه داشته باشید که استفاده مشترک بدون پرداخت کامل (به تعداد) از نظر قانونی دارای اشکال و از نظر شرعی صحیح نمیباشد.

   هزینه پرداختی در رسید متنی در صورت خرید چندین محصول به صورت جمع شده (جمع مبلغی که پرداخت شده) نوشته شود. به صورت تکی در صورت تهیه چندین محصول هزینه را واریز نکنید. هزینه‌ها را جمع زده و به صورت یکباره پرداخت نمایید.

   در قسمت ثبت نام دوره/پروژه/بسته الگو دقت نموده و با توجه به راهنمایی‌های نوشته شده در صفحه “نحوه ثبت سفارش” اقدام نمایید. توضیحات تکمیلی را هم میتوانید در همین قسمت بنویسید.

   در نهایت تصویر رسید را، در صورت استفاده از ارسال رسید تصویری، ارسال نمایید.


   به دلیل ساده بودن فرآیند پیگیری سفارش و با توجه به آموزش‌های موجود در بخش “نحوه ثبت سفارش” پیکوت آنلاین مسئولیتی در قبال عدم پر کردن صحیح گزینه‌ها نداره و در صورت ارسال اطلاعات ناقص یا اشتباه، روند پیگیری و تایید سفارش شما طولانی خواهد شد.

   برای دسترسی به دوره یا پروژه خریداری شده احتیاج به ثبت اطلاعات درست کاربری است. در صورت عدم ارسال صحیح نام کاربری، پیکوت آنلاین مسئولیتی در قبال دسترسی آنی پس از تایید پرداخت به خریدار را ندارد.

   در صورت ارسال اطلاعات جعلی و نادرست رسید پرداختی و محتوای بی ربط، امکان تایید و پیگیری سفارش با توجه به موارد درج شده در صفحه قوانین، توسط پیکوت آنلاین وجود نخواهد داشت.

   دکمه بازگشت به بالا

   مسدود کننده ی آگهی داری!

   لطفا برای حمایتمون خاموشش کن